HP Dual Mode 300
HP Dual Mode 300 2020 rokMulti-Device |
|
Kompaktowa i lekka mysz bezprzewodowa z precyzyjnym czujnikiem optycznym, czterema przyciskami i dwiema opcjami bezprzewodowymi (radio 2,4 GHz lub Bluetooth). Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie przeznaczony do użytku z laptopami i komputerami osobistymi. Odpowiedni dla oszczędnych użytkowników, którzy preferują funkcjonalne markowe urządzenia w przystępnej cenie.
Dzięki niewielkim gabarytom i niewielkiej wadze (70 g) jest wygodny podczas podróży, wycieczek i wyjazdów służbowych. Wysokiej jakości czujnik optyczny działa dobrze na każdej powierzchni (drewno, tkanina, skóra, plastik). Maksymalna czułość sensora (do 3200 dpi) w zupełności wystarcza do wszelkich prac domowych i zawodowych. Energooszczędny wbudowany moduł Bluetooth nie tylko gwarantuje stabilne połączenie do 10 m, ale także zapewnia kompatybilność wsteczną z wcześniejszymi wersjami interfejsu. Mysz HP Dual Mode 300 może łączyć się z laptopami, tabletami, smartfonami, wybranymi odtwarzaczami multimedialnymi i telewizorami Smart TV. Do połączenia radiowego służy kompletny kompaktowy odbiornik USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Dual Mode 300
Wszystkie ceny 17 →HP Mysz Bezprzewodowa Dual Mode Czarna 6CR71AA 0194850327612 | 101 zł |
HP Dual Mode - Myszy - Czarny | 127 zł |
Mysz bezprzewodowa HP Dual Mode, czarna 6CR71AA#ABB | 119 zł |
Mysz HP Dual Mode Mouse 300 | 102 zł |
HP Dual Mode Czarna MY-B-HP-095 | 108 zł |