Myszka
HP 240 Bluetooth Mouse
Zdjęcia 15 |
HP 240 Bluetooth Mouse 2022 rokBluetooth v 5 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 240 Bluetooth Mouse
Wszystkie ceny 63 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP - PC 240 Empire Bezprzewodowa mysz czujnik optyczny 1600 DPI Bluetooth | 65 zł |
HP 240 srebrny MY-B-HP-113 | 59 zł |
Mysz bezprzewodowa HP 240 Bluetooth, srebrna 43N04AA#ABB | 69 zł |
Mysz HP 240 Czarny | 69 zł |
Mysz HP 240 Czarny | 69 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki HP 240 Bluetooth Mouse:
- Wskaźnik baterii
PolecamyPorównaj w tabeli →