Dysk twardy HP Server SAS 793699-B21 6 TB 793699-B21
HP Server SAS 793699-B21 6 TB 793699-B21 72 GB 146 GB 148 GB 376595-001 300 GB 300 GB HPE Proliant 300 GB HP Proliant G 400 GB 450 GB 450 GB 450 GB 454232-B21 450 GB 516816-B21 450 GB 652615-B21 450 GB 737394-B21 450 GB AP859A 450 GB AP871A 600 GB 600 GB600 GB 10000 obr./min 600 GB 600 GB 15000 obr. / min 517350-001 600 GB 600 GB 737396-B21 765424-B21 600 GB 872477-B21 600 GB HPE Proliant 600 GB HP Proliant 1 TB 2 TB AW555A 2 TB AW590A 4 TB 6 TB 793671-B21 6 TB 793699-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje HP Server SAS 793699-B21
Ceny na HP Server SAS 793699-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 375870-B21 72 GB | od 1 480 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 376595-001 148 GB 376595-001 | od 1 482 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 737261-B21 300 GB HPE Proliant | od 1 681 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 516814-B21 300 GB HP Proliant G | od 1 667 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 454232-B21 450 GB 454232-B21 | od 1 599 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 516816-B21 450 GB 516816-B21 | od 1 567 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 652615-B21 450 GB 652615-B21 | od 1 298 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS J9V70A 600 GB | od 1 361 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS C8S58A 600 GB 10000 obr./min | od 1 209 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 517350-001 600 GB 517350-001 | od 634 zł | 6 oferty | ||
HP Server SAS 765424-B21 600 GB 765424-B21 | od 2 321 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 872477-B21 600 GB 872477-B21 | od 938 zł | 11 oferty | ||
HP Server SAS 652620-B21 600 GB HPE Proliant | od 1 309 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS 516828-B21 600 GB HP Proliant | od 1 466 zł | 4 oferty |