SSD HP EX950 5MS22AA 512 GB
Wideo 2 |
HP 5MS22AA 512 GB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP EX950 5MS22AA 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD HP EX950 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (5MS22AA#ABB) | 375 zł |
HP EX950 M.2 512 GB PCI Express 3.1 NVMe dysk twardy 5MS22AA#ABB | 256 zł |
Dysk SSD HP EX950, M.2 (2280), 512 GB, PCI Express, 2250 MB/s | 465 zł |
Dysk SSD HP EX950, M.2 (2280), 512 GB, PCI Express, 2250 MB/s | 466 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP EX950 5MS22AA
Ceny na HP EX950 5MS22AA |
---|---|---|---|---|
HP EX950 5MS22AA 512 GB | od 256 zł | 4 oferty | ||
HP EX950 5MS24AA 2 TB | od 1 104 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →