Dysk twardy HP Server SAS 454232-B21 450 GB 454232-B21
HP 454232-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Server SAS 454232-B21 450 GB 454232-B21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 454232-B211599 HPQ 450GB 15K SAS 35 DP HDD 454232B211599 Elektronika 45 | 1 077 zł |
HP 450GB 15K DP HotSwap HDD - 450GB - Dysk twardy - 454232-B21 - Serial At | 1 568 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 450GB 15.000Rpm SAS" DP 450 GB LFF 15000 rpm | 1 623 zł |
Hewlett Packard Enterprise 450GB 15.000Rpm SAS 3.5" DP | 1 679 zł |
Modyfikacje HP Server SAS 454232-B21
Ceny na HP Server SAS 454232-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 375870-B21 72 GB | od 1 480 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 384854-B21 146 GB | od 449 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 376595-001 148 GB 376595-001 | od 1 483 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 737261-B21 300 GB HPE Proliant | od 1 681 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 516814-B21 300 GB HP Proliant G | od 1 691 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 454232-B21 450 GB 454232-B21 | od 1 077 zł | 6 oferty | ||
HP Server SAS 516816-B21 450 GB 516816-B21 | od 1 258 zł | 2 oferty | ||
HP Server SAS 652615-B21 450 GB 652615-B21 | od 1 296 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS J9V70A 600 GB | od 1 361 zł | 4 oferty | ||
HP Server SAS C8S58A 600 GB 10000 obr./min | od 1 209 zł | 3 oferty | ||
HP Server SAS 517350-001 600 GB 517350-001 | od 634 zł | 6 oferty | ||
HP Server SAS 765424-B21 600 GB 765424-B21 | od 2 321 zł | 1 oferta | ||
HP Server SAS 872477-B21 600 GB 872477-B21 | od 936 zł | 11 oferty | ||
HP Server SAS 652620-B21 600 GB HPE Proliant | od 1 211 zł | 5 oferty | ||
HP Server SAS 516828-B21 600 GB HP Proliant | od 1 467 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →