Bojler Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY (3201457)
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY 50 l80 l |
|
Niedrogi bojler akumulacyjny w cylindrycznym "korpusie" o wymiarach 75,8x45x47 cm. Jako elementy grzejne w modelu zastosowano wiązkę dwóch "suchych" elementów grzejnych o łącznej mocy 1800 W, które nie stykają się z woda. Podgrzewanie wody do temperatury 80 °C jest kontrolowane przez wbudowany termostat. Na charakterystyce pojemności zbiornika urządzenia (mierzonej w litrach) pojawia się również liczba „80”.
Na ściany zbiornika od wewnątrz nakładana jest emalia. Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY można zawiesić na ścianie zarówno poziomo, jak i pionowo. Rury są zawsze podłączone do bojlera od dołu. Bezpiecznej pracy podgrzewacza wody zapewniają systemy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadciśnieniem wewnątrz zbiornika. Niezawodność elementów urządzenia poparta jest 7-letnią gwarancją na integralność zbiornika wewnętrznego oraz rocznym okresem gwarancji na elementy elektryczne bojlera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Elektryczny ogrzewacz wody Blu1 Eco 80 l | 859 zł |
Bojler elektryczny 80 L BLU1 ECO 1800 W Ariston | 849 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Blu1 Eco 80 l | 859 zł |
Modyfikacje Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Ceny na Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 50V 1.8K PL DRY | od 719 zł | 2 oferty | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY | od 849 zł | 3 oferty |