Słuchawki
Hoco M57 Sky Sound
Zdjęcia 9 |
Hoco M57 Sky Sound 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoco M57 Sky Sound
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HOCO Słuchawki M57 wysoka rozdzielczość douszne nie plączą się izolacja ha | 18 zł |
HOCO zestaw słuchawkowy / słuchawki jack 3,5mm z mikrofonem M57 Sky białe | 24 zł |
HOCO zestaw słuchawkowy / słuchawki jack 3,5mm z mikrofonem M57 Sky czarne | 24 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →