Młotowiertarka Hitachi HiKOKI DH28PMY2
Hitachi HiKOKI DH28PMY2
Tryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru, dłutowanie
Moc:850 W
Energia udaru:3 J
Liczba udarów:4300 ud/min
Prędkość biegu jałowego:1100 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+, szybkozaciskowy
Zasilanie:sieciowe (230 V)
Waga:3.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne HiKOKI DH28PMY2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hitachi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hitachi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hitachi HiKOKI DH28PMY2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HiKOKI Bohr- & Meißelhammer DH28PMY2 850W 30 J SDS-plus-Werkzeugaufnahme A | 884 zł |
Młotowiertarka Hikoki DH28PMY2 WSZ 850 W | 855 zł |
HIKOKI MŁOTOWIERTARKA Z OPCJĄ KUCIA 830W 3,4J UVP DH28PMY2 | 806 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →