Materac Hilding Anders Dance 160x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 4 539 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:28 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Dance 4
Dane techniczne
Hilding Anders Dance 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Dance 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Hybrydowy Dance Italiano 160X200 | 4 539 zł |
Materac DANCE HILDING hybrydowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding - It | 4 539 zł |
HILDING DANCE – materac hybrydowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Italiano | 4 539 zł |
Materac DANCE HILDING hybrydowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: Ital | 4 539 zł |
Materac hybrydowy Dance Hilding 160 x 200 | 4 539 zł |
Materac Hilding DANCE : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Italiano | U NAS KU | 4 539 zł |
Materac DANCE - HILDING, Rozmiar - 160x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 4 539 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy