Materac Hilding Anders Conga 160x200
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 3 629 zł Porównaj ceny 9 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:25 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Conga 1
Dane techniczne
Hilding Anders Conga 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Conga 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Piankowy Conga Cashmere 160X200 | 3 629 zł |
Materac CONGA HILDING piankowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding - Cas | 3 629 zł |
HILDING CONGA – materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pok | 3 629 zł |
Materac CONGA HILDING piankowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: Cashm | 3 629 zł |
Materac Conga wysokoelastyczny z memory Hilding 160 x 200 | 3 629 zł |
Materac Conga 160x200 HILDING | 3 629 zł |
Materac Hilding CONGA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Cashmere | U NAS KU | 3 629 zł |
Materac CONGA - HILDING, Rozmiar - 160x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 3 629 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy