Матрац Hilding Anders Conga 160x200
Відео 1Фото 7 | від 3 629 zł Порівняти ціни 9 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:25 см |
Модифікації Hilding Anders Conga 1
Характеристики
Hilding Anders Conga 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Conga 160x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hilding Materac Piankowy Conga Cashmere 160X200 | 3 629 zł |
Materac CONGA HILDING piankowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding - Cas | 3 629 zł |
HILDING CONGA – materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pok | 3 629 zł |
Materac CONGA HILDING piankowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: Cashm | 3 629 zł |
Materac Conga wysokoelastyczny z memory Hilding 160 x 200 | 3 629 zł |
Materac Conga 160x200 HILDING | 3 629 zł |
Materac Hilding CONGA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Cashmere | U NAS KU | 3 629 zł |
Materac CONGA - HILDING, Rozmiar - 160x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 3 629 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо