Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm
Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm |
|
Redukcja szumów 2D DNR.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS(2.8mm) | 160 zł |
Hikvision KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS(2.8mm) | 138 zł |
Kamera 4W1 Hikvision Ds-2Ce76D | 153 zł |
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS(2.8mm) | 166 zł |
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS(2.8mm) | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →