Plecak Helikon-Tex Ratel MK2 25 l
Wideo 3Zdjęcia 21 |
Helikon-Tex Ratel MK2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Helikon-Tex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Helikon-Tex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Helikon-Tex Ratel MK2 25 l
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Helikon-Tex RATEL MK2 BACKPACK - Black PL-RT2-CD-01 | 381 zł |
Plecak Helikon RATEL Mk2, Czarny, Cordura, 25L (PL-RT2-CD-01) | 309 zł |
Plecak Helikon RATEL Mk2, Coyote, Cordura, 25L (PL-RT2-CD-11) HE.PL-RT2-CD | 380 zł |
Helikon, Plecak, Ratel Mk2, szary, 25L | 380 zł |
Helikon - Plecak Ratel Mk2 - 25 L - Shadow Grey - PL-RT2-CD-35 | 380 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →