Plecak Helikon-Tex Raider 20 l
Wideo 3Zdjęcia 26 |
Helikon-Tex Raider |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Helikon-Tex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Helikon-Tex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Helikon-Tex Raider 20 l
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Helikon -Tex Raider plecak - Cordura - Shadow Grey PL-RID-CD-35 | 461 zł |
Plecak Helikon RAIDER, Cordura, Czarny, black 20L (PL-RID-CD-01) | 374 zł |
Plecak Helikon RAIDER Cordura, Coyote, 20L (PL-RID-CD-11) HE.PL-RID-CD-11 | 460 zł |
Helikon, Plecak, Raider Pack, brązowy, 22L | 460 zł |
Helikon - Plecak Raider Pack - Coyote Brown - PL-RID-CD-11 | 460 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →