Plecak Helikon-Tex Raccoon MK2 20 l
Wideo 3Zdjęcia 23 |
Helikon-Tex Raccoon MK2 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Helikon-Tex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Helikon-Tex.
Kup Helikon-Tex Raccoon MK2 20 l
Wszystkie ceny 45 →Helikon-Tex Raccoon Mk2 20 l plecak Cordura PL-RC2-CD-02 | 320 zł |
Plecak Taktyczny HELIKON RACCOON MK2 OLIVE GREEN | 287 zł |
Plecak RACCOON Mk2, Cordura, Czarny-Black, 20L (PL-RC2-CD-01) | 276 zł |
Plecak do bushcraftu Helikon-Tex Raccoon Mk2 adaptive green - ONE SIZE | 340 zł |
Helikon, Plecak, Raccoon Mk2, moro, 20L | 350 zł |
Wszechstronny i zrównoważony
Producent Helikon-Tex nazywa plecak Raccoon MK2 modelem wielofunkcyjnym. Produkt nadaje się do codziennego użytku, jednodniowych wypadów na łono natury oraz oczywiście do celów taktycznych. W tym ostatnim scenariuszu przydają się tutaj paski MOLLE/PALS, umieszczone zarówno na przedniej powierzchni, jak i po bokach etui. Zastosowano w nim również wysokiej jakości nylon Cordura, jest otwór do wyciągnięcia systemu do picia oraz panel z rzepem - zewnętrzny rzep na paski lub lekki body kit.
Wydajny projekt
Przy wymiarach 45x24x20 cm plecak ma pojemność 20 litrów, co powinno wystarczyć zarówno do codziennego użytku, jak i na krótkie wędrówki i/lub krótkie operacje taktyczne. Dodatkowo nie zapomnij o kompatybilności z ładownicami i etui. Możesz także przenosić inne nieporęczne przedmioty na zewnątrz, ponieważ jest tam elastyczny sznur i niższe ściągacze. Pierwszy pomoże przymocować z przodu np. wiatrówkę, a drugi – pod plecakiem – turystyczny dywanik.
Jeśli musisz dźwigać ciężary, to zestaw pasów biodrowych i pasów piersiowych na pewno się przyda. Powinny one pomagać w rozłożeniu ciężaru i „opóźniać” zmęczenie użytkownika. A przy częściowym napełnianiu przydają się cztery boczne wiązania do ściśnięcia produktu.
Uzupełnieniem głównej komory modelu jest dość duża komora przednia z organizerem. Ale generalnie nie ma tu wystarczającej ilości zewnętrznych kieszeni, co można przypisać wadom plecaka. Jeśli nie jest to dla Ciebie moment krytyczny, to warto przyjrzeć się bliżej Helikon-Tex Raccoon MK2, szczególnie jeśli interesuje Cię zrównoważone rozwiązanie bez nadpłat.