Plecak Helikon-Tex EDC 21L 21 l
Wideo 3Zdjęcia 33 |
Helikon-Tex EDC 21L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Helikon-Tex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Helikon-Tex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Helikon-Tex EDC 21L 21 l
Wszystkie ceny 66 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Helikon-Tex Uniseks Cordura Plecak Turystyczny Coyote 21 l PL-EDC-CD | 306 zł |
Plecak Helikon EDC, Cordura, Czarny, 21L (pl-edc-cd-01) | 276 zł |
Plecak taktyczny Helikon EDC-Tex olive green - ONE SIZE | 340 zł |
Plecak Helikon EDC Cordura, Shadow Grey, 21L (pl-edc-cd-35) he.pl-edc-cd-3 | 340 zł |
Helikon, Plecak, EDC, brązowy, 21L | 340 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →