Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select S 27295000
Zdjęcia 5 |
Hansgrohe Croma Select S 27295000 |
|
Funkcja szybkiego odkamieniania (SpeedClean)
Minimalne ciśnienie 1 bar
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Croma Select S 27295000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select S chrom (27295000) | 2 778 zł |
Hansgrohe Croma Select S zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny chro | 3 021 zł |
HANSGROHE 27295000 Croma Select S / Ecostat S Podtynkowy zestaw prysznicow | 2 649 zł |
Hansgrohe Croma Select S Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom 27295000 - od | 3 496 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →