Opona zimowa Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T 165/70 R14 85 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 165/70 R14 85T XL, z kolcami SBL ) 103077 | 849 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 (165/70 R14 85T) 1030774 | 845 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 165/70 R14 85T XL, z kolcami SBL ) | 880 zł |
Modyfikacje Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T
Ceny na Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 165/70 R14 85T | od 845 zł | 3 oferty |
Polecamy