Opona zimowa Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T 195/50 R15 82 H 195/50 R15 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) ( 195/50 R15 82T 4PR, SBL ) 1020468 | 349 zł |
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) (195/50 R15 82T) 1020468 | 325 zł |
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) ( 195/50 R15 82T 4PR, SBL ) | 354 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T
Ceny na Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82H | od 338 zł | 3 oferty | ||
Hankook Winter I*Cept RS2 W452 195/50 R15 82T | od 325 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →