Зимова шина Barum Polaris 5 195/50 R15 82H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 195/50 R15 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 195/50 R15 82H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 ( 195/50 R15 82H EVc ) 15413290000 | 346 zł |
Opona Barum 195/50R15 POLARIS 5 M+S 82H - opony zimowe 1541329 | 299 zł |
Barum Polaris 5 (195/50 R15 82H) 15413290000 | 344 zł |
Barum Polaris 5 ( 195/50 R15 82H EVc ) | 350 zł |
Opony zimowe 195/50R15 82H Polaris 5 Barum | 294 zł |
Opony zimowe 195/50R15 82H Polaris 5 Barum 2023 | 303 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →