Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/45 ZR18 95Y XL SBL ) 1012860 | 662 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (225/45 R18 95Y) 1012860 | 659 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/45 ZR18 95Y XL SBL ) | 680 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/45 ZR18 95Y XL 4PR SBL ) 1012672 | 1 163 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/45 ZR18 95Y XL 4PR SBL ) | 1 177 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/45 R18 91W Mercedes-Benz | od 538 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 91W Run Flat | od 584 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y | od 659 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R18 95Y Run Flat | od 628 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →