Opona letnia Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W
Ceny na Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87V | od 448 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87V BMW/Mini | od 492 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W BMW/Mini | od 475 zł | 2 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 195/55 R16 87W Run Flat BMW/Mini | od 525 zł | 4 oferty |