Opona ciężarowa Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook AH35 (215/75 R17.5 128/126M) 3002609 | 1 189 zł |
Opona Hankook 215/75R17.5 AH35 128/126M - opony ciężarowe 3003086 | 1 067 zł |
Opona Hankook 215/75R17.5 Smart Flex AH35 128/126M - opony ciężarowe 30026 | 1 079 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →