Opona ciężarowa Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M
Ceny na Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M | od 2 312 zł | 1 oferta | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/70 R22.5 154L | od 2 337 zł | 2 oferty | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L | od 2 359 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →