Вантажна шина Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 385/65R22.5 TH31 160 K /naczepa M+S 3PMSF - opony ciężarowe | 2 173 zł |
Hankook TH31 (385/65 R22.5 160K) 3003131 | 3 299 zł |
Hankook TH31 (385/65 R22.5 160K) 3002768 | 3 299 zł |
Модификації Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Ціни на Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K | від 2 173 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K | від 2 176 zł | 3 пропозиції |