Opona ciężarowa Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Hankook 385/65R22.5 TH31 160 K /naczepa M+S 3PMSF - opony ciężarowe | 2 173 zł |
Hankook TH31 (385/65 R22.5 160K) 3003131 | 3 299 zł |
Hankook TH31 (385/65 R22.5 160K) 3002768 | 3 299 zł |
Modyfikacje Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Ceny na Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K | od 2 173 zł | 3 oferty | ||
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K | od 2 176 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →