Opona ciężarowa Matador F HR4 225/75 R17.5 129M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Matador F HR4 225/75 R17.5 129M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Matador F HR4 225/75 R17.5 129M
Ceny na Matador F HR4 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 225/75 R17.5 129M | od 1 079 zł | 2 oferty | ||
Matador F HR4 235/75 R17.5 132M | od 1 112 zł | 2 oferty | ||
Matador F HR4 245/70 R17.5 136M | od 1 212 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →