Вантажна шина Firestone FS411 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone FS411 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FS411 215/75 R17.5 126M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
215/75R175 126/124M FS411 11000 | 1 307 zł |
Opona Firestone 215/75R17.5 FS411 126M - opony ciężarowe 11000 | 1 025 zł |
Firestone FS 411 (215/75 R17.5 126/124M) 11000 | 1 171 zł |
Модификації Firestone FS411 215/75 R17.5 126M
Ціни на Firestone FS411 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Firestone FS411 215/75 R17.5 126M | від 1 025 zł | 3 пропозиції | ||
Firestone FS411 225/75 R17.5 129M | від 1 069 zł | 2 пропозиції |