Вантажна шина Firestone FD611 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone FD611 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FD611 215/75 R17.5 126M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FIRESTONE 215/75 R175 FD611 TLP R3PSF 126M SUMMER CB72 Cod41649 FIRAE0033 | 1 252 zł |
Opona Firestone 215/75R17.5 FD611 126/124M - opony ciężarowe 11083 | 1 019 zł |
Firestone FD 611 (215/75 R17.5 126/124M) 11083 | 1 171 zł |
Модификації Firestone FD611 215/75 R17.5 126M
Ціни на Firestone FD611 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Firestone FD611 215/75 R17.5 126M | від 1 019 zł | 3 пропозиції | ||
Firestone FD611 225/75 R17.5 129M | від 1 087 zł | 2 пропозиції |