Вантажна шина Matador F HR4 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 215/75 R17.5 126M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Matador F HR4 (215/75 R17.5 126/124M) 0412124 | 1 022 zł |
Opona Matador 215/75R17.5 F HR 4 12PR 126/124 M TL M+S 3PMSF - opony cięża | 902 zł |
Opona Matador 215/75R17.5 F HR 4 12PR 126/124 M TL M+S - opony ciężarowe 4 | 965 zł |
Модификації Matador F HR4 215/75 R17.5 126M
Ціни на Matador F HR4 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 215/75 R17.5 126M | від 902 zł | 3 пропозиції | ||
Matador F HR4 225/75 R17.5 129M | від 1 079 zł | 2 пропозиції |