Opona letnia Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T 145/70 R13 71 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Optimo K715 ( 145/70 R13 71T SBL ) 1011650 | 359 zł |
Hankook Optimo K715 (145/70 R13 71T) 1009029 | 269 zł |
Hankook Optimo K715 ( 145/70 R13 71T 4PR SBL ) | 280 zł |
Opona Hankook 145/70R13 OPTIMO K715 71T - opony letnie 1009029 | 266 zł |
Opony letnie 145/70R13 71T Optimo K715 Hankook | 268 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T
Ceny na Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T |
---|---|---|---|---|
Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T | od 266 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →