Opona letnia Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (205/55 R16 91V) 1019467 | 403 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 205/55 R16 91V SBL ) 1019467 | 462 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 205/55 R16 91V SBL ) | 468 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V
Ceny na Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91H | od 260 zł | 12 oferty | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/55 R16 91V | od 403 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →