Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 ZR17 98W XL 4PR, SBL ) 1027728 | 573 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (215/55 R17 98W) 1027728 | 570 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 ZR17 98W XL 4PR, SBL ) | 580 zł |
Opony całoroczne 215/55R17 98W Kinergy 4S2 H750 Hankook 2023 | 548 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 ZR17 98W XL ) 1032161 | 686 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 ZR17 98W XL ) | 707 zł |
Opony całoroczne 215/55R17 98W Kinergy 4S2 H750 Hankook | 535 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R17 98W | od 536 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →