Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V 215/55 R16 97 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S² H750 (215/55 R16 97V) 1030009 | 538 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 R16 97V XL 4PR, SBL ) | 528 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 215/55 R16 97V XL 4PR, SBL ) 1024954 | 521 zł |
Opona Hankook 215/55R16 KINERGY 4S2 H750 97 V XL - opony całoroczne 102495 | 496 zł |
Opona Wielosezonowa Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55R16 97V Xl | 537 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97V | od 496 zł | 9 oferty | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 215/55 R16 97W | od 521 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →