Wózek Greentom Upp Reversible
Zdjęcia 11 |
Greentom Upp Reversible
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Szerokość podwozia:55 cm
Waga po złożeniu:7.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Greentom Upp Reversible
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek Greentom Reversible black - cherry | 1 980 zł |
Wózek Greentom Reversible black - sage | 1 980 zł |
Wózek Greentom Reversible black - sunflower | 1 980 zł |
Wózek Greentom Reversible white - cherry | 1 980 zł |
Wózek Greentom Reversible white - sunflower | 1 980 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →