Wózek EasyWalker Jackey XL
Zdjęcia 40 |
EasyWalker Jackey XL
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:60 cm
Waga po złożeniu:8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup EasyWalker Jackey XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jackey XL Buggy 7490658 | 2 034 zł |
Easywalker Easywalker Jackey XL Przestronny, samoskładający się wózek spac | 1 849 zł |
Easywalker Jackey XL Buggy | 1 475 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →