Візочок EasyWalker Jackey XL
Фото 40 |
EasyWalker Jackey XL
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:8 кг
Всі характеристики
Купити EasyWalker Jackey XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jackey XL Buggy 7490658 | 2 034 zł |
Easywalker Easywalker Jackey XL Przestronny, samoskładający się wózek spac | 1 849 zł |
Easywalker Jackey XL Buggy | 1 475 zł |
Easywalker, Jackey XL, Przestronny, samoskładający się wózek spacerowy z k | 1 849 zł |
Easywalker Jackey XL Przestronny, samoskładający się wózek spacerowy z koł | 1 849 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →