Wózek Greentom Upp Carrycot
Zdjęcia 8 |
Greentom Upp Carrycot
Konstrukcja:klasyczna
Mechanizm składania:na płasko
Szerokość podwozia:55 cm
Waga po złożeniu:9.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Greentom Upp Carrycot
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Greentom 8719323770980 wózek dziecięcy unisex | 2 323 zł |
Wózek Greentom Carrycot black - blossom | 3 054 zł |
Wózek Greentom Carrycot black - sunflower | 3 054 zł |
Wózek Greentom Carrycot white - blossom | 3 054 zł |
Wózek Greentom Carrycot white - cherry | 2 339 zł |
Wózek Greentom Carrycot white - grey | 3 054 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →