Czajnik elektryczny Gorenje K 15 DWB 2200 W 1.5 l czarny
Zdjęcia 4 |
Gorenje K 15 DWB 2020 rokpodwójne ścianki |
|
Dość klasyczny model czajnika elektrycznego z plastikowym cylindrycznym korpusem pomalowanym na czarno. Dzięki podwójnym ściankom woda wewnątrz czajnika stygnie wolniej, natomiast na zewnątrz czajnik pozostaje chłodniejszy, co zmniejsza ryzyko poparzenia. Warto zwrócić uwagę na to, że pojemność użytkowa urządzenia jest zmniejszona do 1,5 litra, ale jednocześnie urządzenie ma dość dużą moc jak na taką pojemność - 2200 W, co pozwala szybko zagotować i podgrzać wodę na herbatę, kawę i przygotowanie mleka dla niemowląt.
Czajnik elektryczny Gorenje K 15 DWB należy do linii modeli z wygodnym i niezawodnym ukrytym elementem grzejnym. Niewątpliwą zaletą takich modeli jest możliwość podgrzania nawet niewielkiej ilości wody, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Ale jeśli w kolbie nie ma płynu, czajnik w ogóle się nie włączy, więc grzałka jest zawsze chroniona przed przegrzaniem. Między innymi ukrytego elementu grzejnego nie trzeba odkamieniać, ponieważ znajduje się pod dnem kolby. Zestaw do czajnika elektrycznego zawiera podstawę, która zapewnia zasilanie. Dla ułatwienia obsługi element stykowy znajduje się na środku stojaka - dzięki temu użytkownik może szybko podłączyć urządzenie, a w razie potrzeby przekręcić je bezpośrednio podczas cyklu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje K 15 DWB 2200 W 1.5 l czarny
Wszystkie ceny 7 →GORENJE K15DWBK 3838782483240 | 170 zł |
Gorenje Czajnik GORENJE K 15 DWBK | 120 zł |
Czajnik GORENJE K 15 DWBK | 144 zł |
Czajnik Gorenje K15DWBK Czarny | 112 zł |
Czajnik elektryczny Gorenje K15DWBK 2200W 1,5lSTRIX Podwójne ścianki Czarn | 116 zł |
Gorenje Kettle K15DWBK Electric, 2200 W, 1.5 L, Stainless steel, 360° rota | 118 zł |
Czajnik Gorenje K15DWBK elektryczny, 2200 W, 1,5 l, stal nierdzewna, podst | 125 zł |