Czajnik elektryczny Gorenje K 15 RL 2200 W 1.7 l beżowy
Zdjęcia 3 |
Gorenje K 15 RL |
|
Korpus tego modelu wykonany jest ze stali, co zapewnia urządzeniu zwiększoną odporność na wstrząsy i inne obciążenia mechaniczne. Czajnik elektryczny posiada uchwyt i zdejmowaną pokrywę, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni i jest łatwy do czyszczenia od wewnątrz. Urządzenie wykonane jest w stylu retro, o czym świadczą wypukłe ścianki i jasnobeżowy kolor korpusu, a także charakterystyczny dla połowy ubiegłego wieku kształt wylewki i uchwytów (pokrywek i kolb).
Czajnik elektryczny Gorenje K 15 RL ma pojemność 1,7 litra i jest wystarczająco kompaktowy, aby zapewnić taką przestronność. Bez względu na to, że urządzenie wykonane jest ze stali, jego waga nie przekracza 1,2 kg, co ułatwia utrzymanie sprzętu w wadze nawet przy napełnionej kolbie. Czajnik elektryczny posiada ukryty grzałka, którego nie trzeba odkamieniać. Sama grzałka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i charakteryzuje się dość długą żywotnością. Czajnik wyposażony jest w podstawkę do przesyłania prądu do elementu grzejnego, natomiast styk znajduje się na środku platformy, co pozwala błyskawicznie zamontować i ustawić urządzenie w dogodnej pozycji bez obracania podstawy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje K 15 RL 2200 W 1.7 l beżowy
Wszystkie ceny 8 →Gorenje K15RL czajnik elektryczny z obrotem o 360 / wskaźnikiem poziomu wo | 327 zł |
Czajnik elektryczny Gorenje K15RLBK | 219 zł |
Czajnik Gorenje K15RL Beżowy | 213 zł |
Czajnik elektryczny Gorenje K15Rlbk 2200W Czarny | 219 zł |
Czajnik bezprzewodowy Gorenje Retro K15RL Beżowa | 224 zł |
- Wyjmowany filtr wapienny
- Długość przewodu zasilającego - 100 cm