Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 98 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Performance + (215/65 R16 98H) 574303 | 362 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 215/65 R16 98H EVR ) | 411 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 215/65 R16 98H EVR ) 574303 | 411 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H
Ceny na Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98H | od 362 zł | 3 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/65 R16 98T | od 708 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →