Opona letnia Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Kup Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Goodyear EfficientGrip 2 SUV (225/65 R17 102H) 581662 | 579 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 225/65 R17 102H EVR ) | 649 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 225/65 R17 102H EVR ) 581662 | 659 zł |
Opona Goodyear 225/65R17 EfficientGrip 2 SUV 102H - opony terenowe 581662 | 614 zł |
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 225/65R17 102H | 601 zł |
Opony letnie Goodyear EfficientGrip SUV sprawdziły się wśród posiadaczy aut z wysoko położonym środkiem ciężkości w sposób czysto pozytywny. Jednak ten model został wydany w 2011 roku. Po 10 latach została zastąpiona drugą edycją opony.
Wysokie bezpieczeństwo jazdy na sucho
Rzeźba bieżnika opony została zapożyczona z osobowego odpowiednika Goodyear EfficientGrip Performance 2. Jedyną różnicą jest to, że w modelu do crossoverów i SUV-ów zastosowano technologię Dry Stability Plus, mającą na celu zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa jazdy na suchym asfalcie. Podstawą technologii są szerokie żebra w środkowej części bieżnika, współpracujące z mieszanką gumy, która jest w stanie wytrzymać wysokie temperatury gorącej nawierzchni.
Hamowanie „na mokro”.
W mokrych warunkach droga hamowania opony ma na celu skrócenie kolejnego osiągnięcia technologicznego Goodyeara, zwanego Wet Braking Technology. Miękka guma bloków bieżnika pozwala im uginać się w celu uzyskania większej powierzchni styku i szybszego odpływu wody. Model daje pełną kontrolę nad sytuacją na mokrej nawierzchni. Opona ma również lepszą przyczepność na drogach szutrowych.
Długi przebieg
Elastyczność bieżnika opony w połączeniu z elastycznością bloków funkcjonalnych to bezpośredni sposób na zmniejszenie zużycia i zmniejszenie prawdopodobieństwa pękania gumy. Pod względem żywotności model ma o dobrą ćwierć więcej przebiegu niż jego poprzednik. Ponadto guma charakteryzuje się niskimi oporami toczenia, co pozwala zaoszczędzić paliwo i ogranicza emisję szkodliwych substancji do atmosfery.
Modyfikacje Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Ceny na Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | od 579 zł | 5 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 106V | od 648 zł | 4 oferty |