Pamięć RAM GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-LO26S08G
GOODRAM W-LO26S08G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-LO26S08G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram W-LO26S08G moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz | 146 zł |
GoodRam W-LO26S08G - DDR4 8GB 2666 CL19 do Lenovo Zielony | 120 zł |
Pamięć dedykowana GoodRam DDR4, 8 GB, 2666 MHz, CL19 (W-LO26S08G) | 108 zł |
GoodRam W-LO26S08G - DDR4 8GB 2666 CL19 do Lenovo Zielony | 120 zł |
GoodRam DDR4, 8 GB, 2666 MHz, CL19 | 100 zł |
Pamięć GOODRAM (SODIMM\DDR4\8 GB\2666MHz\19 CL\Single) | 116 zł |
GOODRAM 8GB (1x8GB) 2666MHz CL19 dedykowana Lenovo - darmowy odbiór w 22 m | 115 zł |
Modyfikacje GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2400S464L17S/8G | od 79 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2666S464L19S/8G | od 80 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-LO26S08G | od 100 zł | 7 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR3200S464L22S/8G | od 81 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →