Karta pamięci GOODRAM SD S1A0 UHS-I 64 GB (S1A0-0640R11)
GOODRAM SDXC S1A0 UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM SD S1A0 UHS-I 64 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta MicroSD GoodRam Karta SD 64GB Class 10 UHS I-S1A0-0640R12 GR-S1A0-06 | 30 zł |
GOODRAM SDHC 64GB Class 10 UHS RF-SD-GR-030 | 28 zł |
Karta pamięci GOODRAM S1A0 SDXC 64GB | 28 zł |
GOODRAM 64GB MEMORY CARD class 10 UHS I read to 100MB/s | 50 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM SD S1A0 UHS-I
Ceny na GOODRAM SD S1A0 UHS-I |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SD S1A0 UHS-I 16 GB | od 26 zł | 7 oferty | ||
GOODRAM SD S1A0 UHS-I 32 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
GOODRAM SD S1A0 UHS-I 64 GB | od 26 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM SD S1A0 UHS-I 128 GB | od 57 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM SD S1A0 UHS-I 256 GB | od 92 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →