Pamięć RAM GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G
GOODRAM GR1600S3V64L11S/4G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram GR1600S3V64L11S/4G Moduł Pamięci 4 GB DDR3 1600 MHz Czarny | 81 zł |
GOODRAM SODIMM DDR3 4GB/1600 CL11 1,35V Low Voltage SBGOD3G04GVR412 | 45 zł |
GOODRAM 4GB [1x4GB 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SODIMM] RD-DDR3SO-GR-021 | 63 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 4GB 1600MHz | 57 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 4GB 1600MHz | 57 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMP10664G | od 277 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1333S364L9S/4G | od 45 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G | od 45 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11S/4G | od 45 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11/4G | od 110 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →