Kickboard Globber Elite Prime
Zdjęcia 6 |
Globber Elite Prime |
|
Dość zaawansowany kickboard, wyprodukowany przez słynną francuską markę Globber, należy do najbezpieczniejszych modeli dla najmłodszych jeźdźców - przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Nauka jazdy na takiej hulajnodze jest wygodna, dobrze utrzymuje równowagę i jest tak łatwa do kontrolowania, jak to tylko możliwe. Model jest 3-kołowy, średnica przednich kół to 12 cm, a średnica tylnych kół to 8 cm Same koła poliuretanowe to solidny, niedrogi i odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał.
Podczas ruchu koła są podświetlone - jest to bardzo wygodne, jeśli dziecko jedzie wieczorem lub w pochmurną pogodę, wtedy widać go z daleka. Platforma na stopy ma wymiary 32 x 12 cm, jest wystarczająco szeroka i wygodna. Deskorolka Globber Elite Prime ma klasyczny hamulec nożny, który pozwala dziecku na łatwe i płynne hamowanie. Ten model nie jest przeznaczony dla osób dorosłych – maksymalna ładowność to 50 kg.
Wysokość kierownicy można regulować, co jest wygodne, jeśli Twoje dziecko dorasta i nie chce rozstawać się z kickboardem. Łącznie dostępne są 4 pozycje, a maksymalna wysokość to 83 cm Kierownica wyposażona jest w antypoślizgowe uchwyty i nie obraca się, ale lekko przechyla się podczas skrętu - to powszechna cecha kickboardów. Waga tej hulajnogi to zaledwie 2,7 kg, dzięki czemu jest bardzo wygodna w przenoszeniu. Model składa się do kompaktowych rozmiarów i jest łatwy do przechowywania. Dostępne są trzy opcje kolorystyczne: zielony, czerwony i pomarańczowy - wszystkie żywe kolory, które z pewnością przyciągną uwagę dzieci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Kup Globber Elite Prime
Wszystkie ceny 9 →GLOBBER Elite Prime hulajnoga trójkołowa świecące kółka zielona 444-806 | 377 zł |
Globber, Hulajnoga 3-kołowa, Elite Prime 444-802 New Red, 56x37.5x10 cm | 490 zł |
Hulajnoga Globber Elite Prime Brązowy (444-804) | 403 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Prime 444-804 Copper | 362 zł |
GLOBBER Elite Prime hulajnoga trójkołowa świecące kółka czerwona 444-802 F | 419 zł |