Opona letnia General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V 225/60 R17 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
225/60VR17 GENERAL TL GRABBER GT PLUS FR EU 99V 04490180000 | 668 zł |
General Grabber GT Plus (225/60 R17 99V) 04490180000 | 589 zł |
General Grabber GT Plus ( 225/60 R17 99V EVc ) | 596 zł |
General Grabber GT Plus ( 225/60 R17 99V EVc ) 04490180000 | 589 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V
Ceny na General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V |
---|---|---|---|---|
General Grabber GT Plus 225/60 R17 99V | od 589 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →