Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Hankook 225/65R17 K135A Ventus Prime4 102H - opony terenowe 1030186 | 493 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/65 R17 102H) 1030186 | 550 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) 1030190 | 637 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) | 644 zł |
Hankook Ventus Prime4 K135A 225/65R17 102H | 497 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →