Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 225/65 R17 102H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/65 R17 102H) 1030186 | 550 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) 1030190 | 613 zł |
Opona Hankook 225/65R17 K135A Ventus Prime4 102H - opony terenowe 1030186 | 482 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) | 512 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/65 R17 102H) 1030190 | 550 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) 1030186 | 541 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/65 R17 102H 4PR SBL ) | 645 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →