Opona letnia General Altimax One S 255/30 R19 91Y
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Altimax One S 255/30 R19 91Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Altimax One S 255/30 R19 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Altimax One S (255/30 R19 91Y) 15548470000 | 554 zł |
General Altimax One S ( 255/30 R19 91Y XL ) | 562 zł |
General Altimax One S ( 255/30 R19 91Y XL ) 15548470000 | 555 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →